TNPW060330K9BEEA Vishay Thin Film Resistors - SMD 30.9Kohms .1% 25ppm
Part Nnumber
TNPW060330K9BEEA
Description
Thin Film Resistors - SMD 30.9Kohms .1% 25ppm
Producer
Vishay
Basic price
Vishay Product Category: Thin Film Resistors - SMD RoHS:  Details Brand: Vishay Resistance: 30.9 kOhms Power Rating: 100 mW Tolerance: 0.1 % Temperature Coefficient: 25 PPM / C Voltage Rating: 75 V Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Case Diameter: - Case Height: 0.45 mm Case Length: 1.6 mm Case Width: 0.8 mm Package/Case: 0603 (1608 metric) Packaging: Reel Product: Precision Resistors Thin Film SMD Series: TNPW e3 Factory Pack Quantity: 5000 Type: High Stability Thin Film Flat Chip Resistor
Following Parts
Random Products
(keyword TNPW060330K9BEEA Vishay Thin Film Resistors - SMD 30.9Kohms .1% 25ppm)