2811-SMDMM0204-220K Vishay Resistor: carbon film; SMD; 0204 minimelf; 220kΩ; 0.25W; ±1%
Part Nnumber
2811-SMDMM0204-220K
Description
Resistor: carbon film; SMD; 0204 minimelf; 220kΩ; 0.25W; ±1%
Producer
Vishay
Basic price
Resistor type : carbon film Mounting : SMD Case : 0204 minimelf Resistance : 220kΩ Power : 0.25W Tolerance : ±1% Max. operating voltage : 200V Body dimensions : Ø1.5 x 3.6mm Manufacturer : VISHAY
Following Parts
Random Products
(keyword 2811-SMDMM0204-220K Vishay Resistor: carbon film; SMD; 0204 minimelf; 220kΩ; 0.25W; ±1%)