ISC1210ER3R3K Vishay PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) POWER INDUCTOR, 3.3UH, 270MA, 10 , 60MHZ; INDUCTANCE:3.3 H; INDUCTANCE TOLERANCE:10 ; DC RESISTANCE MAX:1.1OHM; DC CURRENT
Part Nnumber
ISC1210ER3R3K
Description
PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) POWER INDUCTOR, 3.3UH, 270MA, 10 , 60MHZ; INDUCTANCE:3.3 H; INDUCTANCE TOLERANCE:10 ; DC RESISTANCE MAX:1.1OHM; DC CURRENT
Producer
Vishay
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword ISC1210ER3R3K Vishay PRICE/EA (MIN PURCH= 2000) POWER INDUCTOR, 3.3UH, 270MA, 10 , 60MHZ; INDUCTANCE:3.3 H; INDUCTANCE TOLERANCE:10 ; DC RESISTANCE MAX:1.1OHM; DC CURRENT)